اتصال آسان از اینترنت بانک شهر در خارج از کشور

اتصال آسان از اینترنت بانک شهر در خارج از کشور

استفاده از اپلیکیشن‌های همراه بانک و اینترنت بانک برای دسترسی به خدماتی مانند انتقال وجه، کارت به کارت، پرداخت قبض و پرداخت اقساط وام بدون مراجعه به بانک بسیار متداول شده است. به همین دلیل بیشتر افراد ترجیح می‌دهند به جای مراجعه حضوری، با استفاده از اینترنت بانک مربوطه، امور خود را به سرانجام رسانند.

نکته منفی این ماجرا محدودیت دسترسی ایرانیان خارج از کشور به برنامه همراه بانک است. یعنی امکان دسترسی به خدمات غیرحضوری بانک تنها برای مشترکین ساکن ایران ممکن است. این محدودیت ممکن است مشکلاتی را برای افراد به وجود بیاورد.

به همین دلیل در این مقاله از VPN Iran آسان‌ترین راه اتصال به اینترنت بانک شهر در خارج از کشور را معرفی کرده‌ایم که با استفاده از آن می‌توان بدون محدودیت به تمامی سایت‌ها و برنامه‌های دولتی متصل شد.

ip ایرانhttps://vpn-iran.com/
ای پی ایران

آی پی چیست؟

پیش از معرفی بهترین راه اتصال آسان به اینترنت بانک شهر در خارج از کشور، لازم است راجع به آی پی و نقش آن در اتصالات اینترنتی روزمره اطلاعاتی داشته باشیم.

آی پی یکی از اجزا مهم شبکه‌های اینترنتی است که بر اساس آن می‎توان دسترسی برخی افراد یا مکان‌ها به سایت‌های مختلف را محدود کرد. نقش اصلی آی پی، مبادله داده‌های اینترنتی و ایجاد ارتباط میان دستگاه و صفحات مجازی است. در واقع بدون وجود آی پی نمی‌توان به هیچ صفحه‌ای در اینترنت دسترسی داشت.

آی پی شناسه‌ای عددی است که براساس موقعیت مکانی دستگاه تغییر می‌کند. به همین دلیل است که سایت‌هایی که در ایران در دسترس قرار داشتند، پس از خروج از ایران غیرقابل دسترس می‌شوند. بر اساس سیاست‌های فعلی ایران، فقط کاربرانی که با استفاده از آی پی ایران به سایت‌های دولتی متصل می‌شوند می‌توانند از آن استفاده کنند و دسترسی به این صفحات برای دیگر کاربران بسته است.

بنابراین به نظر می‌رسد بهترین روش برای دسترسی به سایت‌های دولتی مانند اتصال به سامانه سجام از خارج از کشورو اپلیکیشن‌های بانکی مانند اتصال به همراه بانک ملت از خارج از کشور، خرید آی پی ایران است. در ادامه نحوه خرید و اتصال به آی پی ایران را توضیح می‌دهیم.

نحوه خرید و اتصال به آی پی ایران

دسترسی به سایت‌های ایرانی با خرید وی پی ان ایران بسیار آسان است. با خرید آی پی ایران می‌توان بدون دردسر از سراسر دنیا به سایت‌های دولتی ایران متصل شد و از خدمات آن‌ها استفاده کرد.

با خرید آی پی ایران از VPN Iran اتصال به اینترنت بانک شهر در خارج از کشور و استفاده از خدمات آن بسیار آسان خواهد شد. علاوه بر این می‌توان از این وی پی ان روی کلیه پلتفرم‌ها استفاده کرد.

حفظ امنیت کاربران در اتصال به سایت‌های بانکی، حفظ اتصال پایدار و سرعت بالا وی پی ان باعث شده تا VPN Iran به یکی از بهترین ارائه‌دهندگان سرویس آی پی ایران تبدیل شود. برای خرید این وی پی ان می‌توانید از طریق پنل کاربری همین سایت اقدام کنید.

مزایا استفاده از اینترنت بانک شهر در خارج کشور

اپلیکیشن اینترنت بانک پارسیان به مشتریان کمک می‌کند تا امور بانکی خود را به صورت آنلاین و در کمترین زمان انجام دهند. این برنامه خدمات متنوعی از جمله خرید شارژ و انتقال وجه را ارائه می‌دهد.

با توجه به این که کارت شهر جزء کارت‌های عضو شتاب است، می‌توان از همراه بانک شهر برای انجام تراکنش‌های بانک‌های عضو شتاب استفاده کرد.

 • امکان افتتاح حساب به صورت آنلاین
 • انتقال وجه به حساب‌های بانک شهر یا حساب سایر بانک‌ها
 • انتقال وجه به صورت دسته‌ای
 • کارت به کارت
 • پایا و سانتا
 • خدمات ثبت و استعلام چک
 • مدیریت تسهیلات بانکی
 • دریافت شماره شبا
 • خرید شارژ و بسته اینترنتی
 • تغییر رمز دوم کارت
 • مسدودکردن کارت بانکی
 • پرداخت هزینه حمل‌ونقل از طریق اسکن بارکد
 • امکان پرداخت اقساط دیگران
 • قابلیت انتخاب حساب برگزیده

آموزش راه‌اندازی همراه بانک شهر

برای اتصال به اینترنت بانک شهر باید در ابتدا به آی پی ایران وصل شوید و سپس برنامه همراه بانک را نصب و اجرا کنید.

بانک شهر برای دسترسی آسان‌تر مشتریان به خدمات بانکی، 2 راه برای اتصال به همراه بانک طراحی کرده که در ادامه هر دو آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

روش اول:

در صورتی که نام کاربری و رمز عبور برای ورود به حساب بانک شهر را ندارید، باید از این روش استفاده کنید.

استفاده از شهر کارت با داشتن هر کارت شتابی، کارت هدیه، محاسبه شماره شبا و پرداخت NFC از خدماتی است که بدون داشتن نام کاربری و رمز عبور می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

مزایای استفاده از شهر کارت: با استفاده از هر کارت شتابی و داشتن رمز دوم پویا می‌توانید از خدماتی مانند انتقال وجه، کارت به کارت، خرید شارژ و پرداخت قبوض استفاده کنید.

روش دوم:

در صورتی که قبلا به یکی از شعب بانک شهر مراجعه کرده و نام کاربری و گذرواژه حساب اینترنت بانک را دریافت کرده‌اید، از این روش استفاده کنید.

پس از خرید وی پی ان ایران و نصب اینترنت بانک شهر، با واردکردن نام کاربری و گذرواژه دریافتی از بانک، وارد حساب خود شده و از خدمات غیرحضوری بانک شهر استفاده کنید. این خدمات به صورت دسته‌بندی‌شده در صفحه اول قابل مشاهده هستند.

نکات مهم

 • برای ورود امن به اپلیکیشن یا سایت بانک، از وای فای یا مرورگرهای عمومی استفاده نکنید.
 • نام کاربری و گذرواژه خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 • نام کاربری و رمز عبور خود را به صورت منظم تغییر دهید.
 • قبل از واردکردن اطلاعات URL سایت را چک کنید.
 • در صورتی که هنگام ورود به سایت تبلیغات نامتعارفی به شما نشان داده شد، از صفحه خارج شوید.
 • اینترنت بانک را فقط از استورهای معتبر یا سایت بانک دریافت کنید.

جمع‌بندی

پرداخت اقساط وام به صورت غیرحضوری، پرداخت قبوض آب و برق، خرید شارژ و دریافت تسهیلات بانکی، بخشی از خدماتی است که در اینترنت بانک شهر ارائه می‌شود. با وجود این که تمام مشتریان بانک می‌توانند این برنامه را نصب کنند اما تنها مشتریانی که در ایران ساکن هستند می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.

در این مقاله آسان‌ترین راه دسترسی به اینترنت بانک شهر را معرفی کرده‌ایم. با خرید آی پی ایران ساکنین خارج از کشور هم می‌توانند بدون محدودیت به تمامی خدمات آنلاین دولتی دسترسی داشته باشند.