اتصال به اینترنت بانک کشاورزی در خارج از کشور

اتصال به اینترنت بانک و موبایل بانک کشاورزی در خارج از کشور

پیش از این، خدمات اپلیکیشن‌های بانکی به دریافت موجودی حساب، انتقال وجه یا کارت به کارت محدود بود؛ اما با گذشت زمان به مرور قابلیت‌های این برنامه‌ها هم بیشتر شد. تا جایی که تنها با نصب یک همراه بانک، می‌توانید تا 90 درصد امور مالی و بانکی خود را بدون مراجعه به بانک انجام دهید. این موضوع نقش استفاده از اینترنت بانک را در زندگی روزمره ما پررنگ کرده است.

علاوه بر این پوشش انواع خدمات غیرحضوری توسط این برنامه‌ها باعث شده تا نصب موبایل بانک، برای ایرانیان خارج از کشور هم امری ضروری به شمار آید. با این وجود، استفاده از همراه بانک کشاورزی در خارج از کشور، امکان‌پذیر نیست؛ زیرا سیاست‌های فعلی کشور ایران به گونه‌ای تنظیم شده که اتصال هر آی پی غیرایرانی به سایت‌های دولتی، مسدود شود.در این مقاله از VPN Iran، بهترین روش اتصال به اینترنت بانک کشاورزی در خارج از کشور را بررسی کرده و برخی مزایا آن را نام می‌بریم. در صورتی که قصد دارید از خدمات همراه بانک کشاورزی در خارج از کشور استفاده کنید، با ما همراه باشید.

مزایا استفاده از اینترنت بانک کشاورزی در خارج از کشورمزایا استفاده از اینترنت بانک کشاورزی در خارج از کشور

همراه بانک کشاورزی یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های بانکی است. دلیل محبوبیت این برنامه، امکانات و خدمات متنوع آن است که شما را از نصب دیگر اپلیکیشن‌ها بی‌نیاز می‌کند. در ادامه برخی از ویژگی‌های همراه بانک کشاورزی را نام می‌بریم:امکان دریافت موجودی کارت، انتقال وجه، دریافت صورت‌حساب کارت، مسدودکردن کارت بانکی، عدم تخصیص کارت، خرید شارژ و پرداخت قبوض از خدمات مبتنی بر کارت همراه بانک کشاورزی هستند.

خدمات مبتنی بر حساب بانک کشاورزی شامل دریافت مانده حساب، دریافت گردش حساب، انتقال وجه داخلی، انتقال وجه به صورت پایا، رهگیری پایا، پرداخت اقساط وام، استعلام چک، تغییر رمز حساب و استعلام شبا است.

مدیریت چک‌های صیادی شامل عودت چک، ثبت چک و دریافت چک‌های برگشتی امکاناتی است که در آخرین نسخه همراه بانک کشاورزی اضافه شده‌اند. خدمات چک فقط با اسکن‌کردن بارکد و درج خودکار سری و سریال چک امکان‌پذیر است.

علاوه بر موارد بالا، خدمات دیگری مانند:

قابلیت انتقال وجه پرداخت لحظه‌ای یا پل

درج جزئیات کامل تراکنش‌ها در صورت‌حساب

مدیریت مالی حساب و طبقه‌بندی واریزی و برداشت‌ها

انتقال وجه از حساب به کارت

مدیریت تسهیلات بانکی شامل استعلام وضعیت تسهیلات، ضمانت‎ها و دریافت صورت‌حساب کارت‌های مرابحه

حذف محدودیت سقف مبلغ انتقال بین حساب‌های خود فرد

و امکان افزودن مستقیم حساب جدید به همراه بانک از خود برنامه از امکانات همراه بانک کشاورزی هستند.

بهترین روش اتصال به همراه بانک کشاورزی در خارج کشور

همان طور که قبلا اشاره شد، استفاده از سایت‌ها و برنامه‌های ایرانی در خارج از کشور بدون اتصال به وی پی ان ایران غیرممکن است. به همین دلیل افرادی که قصد دارند از موبایل بانک یا خدمات دولتی دیگر استفاده کنند، باید از روش‌های دیگر اقدام کنند.

مسئله محدودیت آی پی‌های خارجی در استفاده از سایت‌های ایرانی، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی برای ایرانیان خارج از کشور شود. مشکل در پرداخت قبوض، عدم پرداخت اقساط وام، عدم امکان استفاده از سایت‌هایی مانند اتصال به سجام یا ثنا از خارج از کشور، برخی از دغدغه‌های ایرانیان خارج از کشور است.

بهترین راه برای اتصال به اینترنت بانک کشاورزی، خرید وی پی ان ایران است. با خرید وی پی ان ایران تنها با چند کلیک می‌توانید به آی پی ایران متصل شده و بدون محدودیت از تمام سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی استفاده کنید. VPN Iran یکی از بهترین ارائه‌کنندگان وی پی ان ایران است که علاوه بر سرعت بالای اینترنت و پایداری اتصال، در تامین امنیت اطلاعات کاربران و امنیت اتصال آن‌ها تلاش می‌کند.

اگر به خارج از کشور سفر کرده‌اید و برای اتصال به برنامه‌هایی مانند اتصال به  اینترنت بانک توسعه تعاون از خارج از کشور  یا اتصال به سامانه بام بانک ملی از خارج از کشور نیاز به یک آی پی ایرانی دارید، می‌توانید با خرید اشتراک وی پی ان از سایت  VPN Iran، به سادگی از خدمات این برنامه‌ها استفاده کنید.

نحوه استفاده از همراه بانک کشاورزینحوه استفاده از همراه بانک کشاورزی

برای فعال‌سازی و استفاده از موبایل بانک کشاورزی در خارج از کشور ابتدا باید نسبت به خرید آی پی ایران اقدام کنید. پس از اتصال به آی پی ایران، برنامه اینترنت بانک کشاورزی را از سایت بانک کشاورزی یا مارکت‌های ایرانی دانلود کرده و سپس مراحل زیر را انجام دهید:

  1. نکته: پیش از فعال‌سازی همراه بانک کشاورزی در خارج از کشور، لازم است شماره و رمز حساب خود را از طریق بانک دریافت کنید.
  2. پس از نصب برنامه و پذیرش شرایط و قوانین استفاده از آن، می‌توانید روش اطلاع‌رسانی پیامکی یا اینترنتی را برای استفاده از حساب بانک کشاورزی انتخاب کنید. توجه داشته باشید با توجه به این که استفاده از خدمات پیامکی در خارج از کشور با مشکلاتی روبه‌رو است، بهتر است در این بخش گزینه اینترنتی را انتخاب کنید.
  3.  پس از انتخاب نحوه اطلاع‌رسانی، در این صفحه لازم است شماره حساب و رمز آن (که پیش‌تر از بانک دریافت کرده‌اید) را در قسمت‌های مشخص‌شده وارد کنید.
  4.  در این مرحله باید یک نام کاربری و رمز عبور برای ورود به موبایل بانک کشاورزی خود انتخاب کنید.
  5. پس از طی‌کردن مراحل بالا، پیامکی حاوی کد فعال‌سازی به شماره ایرانی شما ارسال می‌شود. با واردکردن این کد، مراحل ایجاد حساب شما تکمیل خواهد شد.

جمع‌بندی

آسان‌ترین روش برای اتصال به سایت‌های ایرانی از جمله همراه بانک کشاورزی در خارج از کشور، استفاده از وی پی ان و آی پی ایران است. مهم‌ترین مزیت استفاده از وی پی ان ایرانی این است که با خرید یک اشتراک وی پی ان می‌توانید به همه سایت‌ها متصل شوید. برای تهیه آی پی ایران کافی است به سایت  VPN Iran مراجعه کنید.