نحوه اتصال به همراه بانک و اینترنت بانک توسعه تعاون در خارج از کشور

نحوه اتصال به همراه بانک و اینترنت بانک توسعه تعاون در خارج از کشور


محدودشدن دسترسی به سایت‌های ایرانی یکی از مشکلاتی است که ایرانیان خارج از کشور با آن مواجه می‌شوند. این محدودیت به دلایل مسائل سیاسی و امنیتی ایجاد شده و باعث قطع‌شدن دسترسی کاربران به حساب‌های بانکی خود می‌شود و مشکلاتی را برای آن‌ها به وجود می‌آورد. همراه بانک توسعه تعاون، یکی از بانک‌هایی است که دسترسی کاربران ایرانی خارج از کشور را محدود کرده است. تنها راه اتصال به همراه بانک توسعه تعاون، استفاده از یک VPN با IP ایران است. با استفاده از این  VPN دسترسی به همراه بانک توسعه تعاون برای ایرانیان خارج از کشور آسان می‌شود.

 

ای پی ایران

 

لزوم استفاده از IP ایران برای دسترسی به سایت‌های ایرانی

IP شناسه‌ای است که اطلاعات مکان جغرافیایی دستگاه را به اشتراک می‌گذارد و باعث برقراری ارتباط میان دستگاه، صفحات مجازی و سایت می‌شود. در حقیقت IP آدرسی است که برای هر دستگاه منحصربه‌فرد است و با توجه به موقعیت جغرافیایی دستگاه تغییر می‌کند. با خروج از کشور و تغییر IP، دسترسی کاربر به سایت‌های داخلی محدود شده و نمی‌تواند از موبایل‎ بانک یا همراه بانک خود استفاده کند. به همین دلیل مسافران یا افرادی که به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند و قصد دارند از سرویس‌های داخلی و سامانه‌های بانکی استفاده کنند، باید با خرید آی پی ایران، IP خود را تغییر دهند تا بتوانند از خدمات سایت‌های ایرانی استفاده کنند. سایت‌های ایرانی به صورت هوشمند به IPهای غیرایرانی اجازه ورود و دسترسی به خدمات را نمی‌دهند.

 

چرا از VPN IRAN استفاده کنم؟

با توجه به این که تنها راه دسترسی به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی مخصوصاً موبایل‌بانک، استفاده از VPNهایی است که با سرورهای داخلی ایران کار می‌کنند، برای ایجاد یک ارتباط امن باید از یک VPN معتبر استفاده کنید. امنیت VPN و حفظ اطلاعات کاربران، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های VPN IIRAN است. این VPN علاوه بر حفظ امنیت کاربران، پایداری و سرعت بالایی دارد و انتخابی هوشمندانه است.

 

بانک توسعه تعاون

توسعه تعاون یکی از بانک‌های دولتی ایران است که زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. این بانک در حوزه توسعه شرکت‌های تعاونی فعال است و علاوه بر این، خدمات بانکی دیگری را هم به کاربران ارائه می‌دهد.

با افزایش تعداد کاربران و دیجیتالی‌شدن برخی از خدمات بانکی، بانک تعاون در جهت آسان‌کردن دسترسی به خدمات بانکی، کاهش زمان و ترافیک و تسریع انجام امور بانکی، اقدام به طراحی سامانه همراه بانک توسعه تعاون کرده‌است. در ادامه راجع به امکانات این سامانه و نحوه دسترسی به همراه بانک توسعه تعاون برای ایرانیان خارج از کشور توضیح می‌دهیم.

 

 

امکانات همراه بانک توسعه تعاون در خارج از کشور

بانک توسعه تعاون به منظور تسهیل استفاده از خدمات بانکی و تسریع عملیات بانکی، همراه بانک توسعه تعاون را ایجاد کرده است. همراه بانک توسعه تعاون طیف وسیعی از خدمات بانکی مانند انتقال وجه، کارت به کارت، پرداخت قبض، فعال‌کردن رمز کارت و غیره را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

استفاده از همراه بانک توسعه تعاون به کاربران این امکان را می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن امور بانکی خود را انجام دهند. همان‌طور که گفته شد، استفاده از همراه بانک بدون IP ایران امکان‌پذیر نیست و تنها در صورتی موفق به انجام عملیات و جابه‌جایی وجه می‌شوید که با استفاده از یک VPN امن، IP خود را تغییر دهید.

همراه بانک توسعه تعاون

مزایای استفاده از همراه بانک توسعه تعاون

با استفاده از همراه بانک توسعه تعاون می‌توانید در کمترین زمان و بدون هزینه، خدمات بسیاری دریافت کنید که این خدمات شامل:

دریافت موجودی حساب

واریز و جابه‌جایی وجه

انتقال وجه بین سپرده‌های شخصD و دیگران

دریافت صورت‌حساب و گردش مالی

انتقال وجه میان سپرده‌های مختلف از طریق یک سیستم مطمئن

اطلاع دقیق از نقل‌وانتقالات بانکی و تراکنش‌ها

و اخذ شناسه شبا از طریق اپلیکیشن می‌شود.

علاوه بر موارد  ذکر شده، نصب اپلیکیشن همراه بانک و اینترنت بانک توسعه تعاون روی اکثر موبایل‌ها امکان‌پذیر است و در صورتی که امکان نصب برایتان وجود نداشته باشد، می‌توانید از نسخه تحت وب آن استفاده کنید.

 

چگونه وارد سامانه اینترنت بانک تعاون شویم؟

برای ورود به سامانه و استفاده از خدمات آن، باید حساب فعالی در بانک توسعه تعاون داشته باشید. همچنین ممکن است فعال‌کردن خدمات غیرحضوری، نیازمند مراجعه به بانک باشد.

در صورتی که پیش از این در بانک توسعه تعاون حسابی افتتاح کرده‌اید، می‌توانید از همراه بانک و اینترنت بانک توسعه استفاده کنید.

 

نحوه اتصال به همراه بانک توسعه تعاون در خارج از کشور

با توجه به این که اتصال به سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های ایرانی در کشورهای دیگر امکان‌پذیر نمی‌باشد، اولین قدم برای اتصال به همراه بانک توسعه تعاون در خارج از کشور، تهیه یک Vpn معتبر و امن با IP ایران است تا به وسیله آن بتوانید به اپلیکیشن یا سایت بانک توسعه تعاون دسترسی داشته باشید.

توجه داشته باشید Vpn که از ان استفاده می‌کنید امن باشد تا داده‌های بانکی شما در سطح اینترنت مورد سوءاستفاده قرار نگیرد. با تغییر IP خود می‌توانید علاوه بر سایت و اپلیکیشن همراه بانک توسعه تعاون، به سایت‌ها و موبایل بانک‌های دیگر هم دسترسی داشته باشید.

پس از تهیه VPN و تغییر IP، همراه بانک توسعه تعاون را از مارکت‌های ایرانی یا همین سایت دانلود کرده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ( که قبلا از بانک دریافت کرده‌اید) می‌توانید وارد همراه بانک شده و از خدمات آن استفاده کنید.

 

سوالات متداول

آیا  VPN IRAN روی همه دستگاه‌ها قابل استفاده است؟

با خرید یک اکانت از VPN IRAN می‌توانید با موبایل، لپ‌تاپ و تلویزیون هوشمند، IP خود را به IP ایران تغییر داده و از خدمات سایت‌های ایرانی استفاده کنید.

چرا برای دسترسی به سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های بانکی باید از  VPNایرانی استفاده کنیم؟

با توجه به مسائل امنیتی و سیاست‌های فعلی ایران، دسترسی به سایت‌های بانکی تنها با داشتن IP ایرانی ممکن است؛ به همین دلیل افرادی که به هر دلیل در خارج از کشور سکونت دارند، نمی‌توانند از خدمات این سایت‌ها استفاده کنند. تنها راه حل برای اتصال به همراه بانک و اینترنت بانک توسعه تعاون برای ایرانیان خارج از کشور، استفاده از VPN ایرانی است.

انتقال وجه از همراه بانک توسعه تعاون به دیگر بانک‌ها امکان‌پذیر است؟

بله؛ شما می‌توانید با استفاده از شماره کارت، شماره حساب یا شماره شبا نسبت به انتقال وجه از همراه بانک توسعه تعاون اقدام کنید.