استفاده از سامانه ثنا برای کاربران خارج از کشور با IP ایرانی

استفاده از سامانه ثنا برای کاربران خارج از کشور به چالشی بزرگ تبدیل شده؛ زیرا به دلیل سیاست‌های کشور ایران، دسترسی به سایت‌های داخلی تنها توسط شهروندان ساکن ایران امکان‌پذیر است و اتصال به سامانه ثنا برای ایرانیان خارج از کشور، بدون خرید VPN ایرانی غیرممکن است. با توجه به این که تمامی ابلاغیه‌های قضایی از طریق این سامانه به افراد اطلاع داده می‌شود، دسترسی به سامانه ثنا برای کاربران خارج از کشور ضروری است.

از آن‌جا که بدون  IP ایرانی، استفاده از سامانه ثنا برای ایرانیان خارج از کشور امکان‌پذیر نیست، کاربران ایرانی خارج از کشور باید نسبت به خرید VPN ایرانی اقدام کنند.  خرید VPN ایرانی، IP شما را به IP ایرانی تبدیل می‌کند و پس از آن می‌توانید به سادگی به سایت‌های ایرانی دسترسی داشته باشید.

ای پی ایرانچرا باید از VPN ایرانی استفاده کنیم؟

ایران یکی از کشورهایی است که به دلیل سیاست‌های حکومتی و دولتی، دسترسی به سایت‌های خود را برای کاربران خارج از مرز محدود کرده است. به همین دلیل ایرانیان خارج از کشور نمی‌توانند به صورت معمولی و با IP محل زندگی خود به سایت‌های ایرانی دسترسی داشته باشند؛ این مسئله ممکن است باعث به‌وجودآمدن مشکلات مختلفی برای افراد شود. زیرا سایتی مانند سامانه ثنا حاوی اطلاعات حقوقی و ابلاغیه‌هایی است که افراد باید در موعد مشخصی به آن‌ها رسیدگی کنند؛ در صورتی که افراد خارج از کشور به این سامانه دسترسی نداشته باشند، به اطلاعیه‌ها و ابلاغیه‌های قوه قضاییه را دریافت نکرده و ممکن است مشکلات حقوقی یا کیفری برای آن‌ها به وجود آید.

خرید VPN ایرانی اتصال به سامانه ثنا برای ایرانیان خارج از کشور را ممکن می‌کند. VPNهای ایرانی با تغییر IP کاربران خارج از کشور به IP ایرانی، استفاده از سایت‌های ایرانی را برای آن‌ها ممکن می‌سازد.

مزیت استفاده از خدمات  VPN Iran

تنها راه‌حلی که برای دسترسی به سایت‌های ایرانی مانند اتصال به بانک توسعه تعاون از خارج از کشور دارد، استفاده از وی پی ان ایرانی است که با تغییر آی پی کاربر به آی پی ایرانی، بازدید و استفاده از سایت‌های ایرانی را ممکن می‌کند. برای این که اتصالی امن داشته باشید و از حفظ اطلاعات حساب خود مطمئن باشید، باید از یک VPN معتبر استفاده کنید.

نگهداری و حفظ اطلاعات کاربران، یکی از ویژگی‌های مهم  VPN Iran است. ویژگی دیگری که در هنگام خرید VPN ایرانی باید به آن توجه کنید، اتصال پایدار و سرعت بالا است زیرا در این صورت نمیتوانید به سامانه های داخل ایران مانند اتصال به سامانه سجاد از خارج از کشور دسترسی داشته باشید.  VPN Iran با تامین امنیت کاربران، سرعت مناسب و اتصال پایدار، یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید VPN ایرانی به شمار می‌رود.

سامانه ثناسامانه ثنا

سامانه ثنا سایتی است که توسط قوه قضاییه طراحی و اجرا شده است. در این سایت، شکوائیه، درخواست، لایحه و ابلاغیه کاربران قرار می‌گیرد. هنگامی که فردی بر علیه شما شکایت می‌کند یا دادخواستی ارائه می‌دهد، زمان برگزاری دادگاه، رای دادگاه و دیگر موارد مرتبط، از طریق این سامانه به افراد اطلاع داده‌می‌شود. دسترسی به این سایت، مخصوصا برای افرادی که پرونده قضایی دارند بسیار ضروری است. علاوه بر این کاربران حقیقی و حقوقی می‌توانند به سادگی احراز هویت خود را در سایت انجام داده و یک حساب کاربری ایجاد کنند تا ابلاغیه‌های قضایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای آن‌ها ارسال شود.

امکانات سامانه ثنا

با ثبت‌نام در سامانه ثنا، علاوه بر دریافت ابلاغیه و رای دادگاه می‌توانید از خدمات دیگر آن مانند:

سامانه آگهی قضایی، اطلاع‌رسانی پرونده، صدور گواهی عدم سوءپیشینه، نوبت‌دهی قضایی، ثبت لایحه، قرارداد وکالت، مشاهده سوابق محکومیت‌های مالی، فهرست واحدهای قضایی و دفاتر خدمات قضایی مطلع شوید.

دسترسی به تمامی این خدمات تنها با ثبت‌نام در سامانه ثنا قابل دسترسی است.

خدمات ثناچگونه در سامانه ثنا ثبت‌نام کنیم؟

هر فرد می‌تواند به صورت آنلاین در سامانه ثنا ثبت‌نام کند و مراحل احراز هویت را انجام دهد. این ویژگی برای کاربران خارج از کشور مزیت مهمی محسوب می‌شود. ایرانیان خارج از کشور برای ثبت‌نام آنلاین در سامانه ثنا نیازمند اطلاعات مدارک هویتی مانند شماره ملی، سریال شناسنامه  و تاریخ تولد هستند. پس از واردکردن این اطلاعات، نیاز است که کاربر تصویر خود را ارسال کرده تا با تصویر کارت ملی در سامانه ثبت‌احوال تطبیق داده شود.

پس از آن، به صورت زنده یک ویدئو ضبط کرده و در سامانه بارگزاری می‌کند تا با مشخصات و تصاویر دیگر تطبیق داده شود. پس از طی‌کردن این مراحل و ثبت امضا در سامانه ثنا، تمامی مشخصات کاربر توسط اپراتور سامانه ثنا بررسی و در صورت صحت اطلاعات واردشده، حساب کاربری سامانه ثنا برای شخص فعال خواهد شد. پس از ایجاد حساب در سامانه ثنا، نام کاربری و رمز شخصی برای فرد پیامک می‌شود. برای ورود به سامانه ثنا نگهداری و حفظ نام کاربری و رمز شخصی الزامی است.

نحوه اتصال به سامانه ثنا برای ایرانیان خارج از کشور

همان‌طور که گفته شد، ورود به سایت‌های ایرانی، مخصوصا سایت ارگان‌ها و سازمان‌های حکومتی، یکی از چالش‌های کاربران ایرانی خارج از کشور است. به همین دلیل افرادی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند و در عین حال می‌خواهند به سایت‌های داخلی دسترسی داشته باشند، باید یک VPN ایرانی تهیه کنند تا با تغییردادن IP خود، بتوانند از خدمات سایت استفاده کنند.

برای محافظت از اطلاعات و داده‌های شخصی، بهتر است از  VPNهای امن و معتبر استفاده کنید تا داده‌های شخصی‌تان مورد سوءاستفاده قرار نگیرد. با خرید  VPN ایرانی از سایت VPN Iran ، دیگر نگران تامین امنیت اطلاعات شخصی‌تان نباشید.

سوالات متداول

اتصال به سامانه ثنا برای ایرانیان خارج از کشور محدودیت دارد؟
با استفاده از VPN ایرانی می‌توانید از خدمات سامانه ثنا به صورت کامل و بدون محدودیت استفاده کنید. در حقیقت با استفاده از وی پی ان ایرانی و تغییر آی پی، شما مانند یک کاربر داخل ایران در نظر گرفته می‌شوید و می‌توانید از تمام خدمات سایت استفاده کنید.

آیا می‌توان به صورت آنلاین در سامانه ثنا ثبت‌نام کرد؟
بله؛ امکان ثبت‌نام در سامانه ثنا به صورت آنلاین وجود دارد.

آیا می‌توان بدون استفاده از وی پی ان ایرانی به سامانه ثنا دسترسی داشت؟
خیر؛ بدون استفاده از VPN ایرانی و تغییر IP، نمی‌توان از این سامانه استفاده کرد.

آیا می‌توان با VPN ایرانی، احراز هویت سامانه ثنا را انجام داد؟
بله؛ با استفاده از VPN و IP ایرانی می‌توانید به سادگی احراز هویت سامانه ثنا را انجام دهید.