آموزش اتصال به اینترنت بانک پاسارگاد از خارج از کشور

آموزش اتصال به اینترنت بانک پاسارگاد از خارج از کشور

نقش اپلیکیشن‌های همراه بانک در زندگی روزمره افراد بسیار پررنگ است. از انتقال وجه به صورت آنلاین گرفته تا پرداخت قبوض برق و گاز، خرید شارژ برای تلفن همراه، خرید بسته‌های اینترنتی، گزارش‌گیری از حساب، مدیریت سپرده و پرداخت اقساط وام تنها گوشه‌ای از خدمات ارائه شده توسط این برنامه‌ها است. با این حال استفاده از این مزایا تنها برای کاربرانی که در ایران سکونت دارند ممکن است و سایر کاربرانی که به علت مهاجرت یا مسافرت در خارج از کشور هستند، نمی‌توانند از خدمات اینترنت بانک استفاده کنند.

دلیل این اتفاق، محدودیت آی پی‌های غیرایرانی برای اتصال به سامانه‌های دولتی است. بر این اساس تنها کاربرانی که از آی پی ایران استفاده می‌کنند می‌توانند به این سامانه‌ها متصل شوند و از خدمات آن‌ها استفاده کنند. این محدودیت ممکن است باعث بروز مشکلاتی برای ساکنین خارج از کشور شود. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله از VPN Iran بهترین راه اتصال به اینترنت بانک پاسارگاد را به شما معرفی کنیم.

ip ایرانhttps://vpn-iran.com/

معرفی بهترین روش اتصال به اینترنت بانک پاسارگاد از خارج از کشور

برای استفاده از سایت‌های دولتی یا اپلیکیشن‌های بانکی، روش‌های مختلفی وجود دارد. اما استفاده از هر کدام آن‌ها ممکن است منجر به ایجاد مشکلاتی شود. برای مثال ممکن است حساب بانکی یا راه ارتباطی شما توسط سایت به کلی بلاک شود و دیگر نتوانید از همراه بانک خود استفاده کنید. در این قسمت از مقاله قصد داریم بهترین و بی‌دردسرترین روش اتصال به اینترنت بانک پاسارگاد را معرفی کنیم.

دلیل اصلی محدودیت دسترسی به اپلیکیشن‌های بانکی، تغییر آی پی است. آی پی شناسه‌ای است که باعث اتصال دستگاه به صفحات مجازی می‌شود. بنابراین بدون وجود آی پی نمی‌توان از صفحات اینترنتی بازدید کرد یا به آن‌ها دسترسی داشت. نکته مهمی که در رابطه با آی پی وجود دارد، تغییرکردن آن است. آی پی شما ثابت نیست؛ بلکه آی پی با تغییر دستگاه، سرور اینترنت و موقعیت مکانی، تغییر خواهد کرد. با توجه به توضیحات ارائه شده، به نظر می‌رسد آسان‌ترین راه دسترسی به سایت‌های ایرانی، تغییر آی پی باشد.

خرید وی پی ان ایران

بنا بر قوانین فعلی ایران، تنها افرادی می‌توانند از خدمات اینترنتی و غیرحضوری بانک‌ها و دیگر سازمان‌های دولتی بهره‌مند شوند که ساکن ایران باشند و ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، تنها در صورتی می‌توانند از این خدمات استفاده کنند که به یک آی پی ایرانی متصل شوند.

همان‌طور که گفته شد، بهترین راه برای اتصال به سایت‌های ایرانی مانند اتصال به بانک صادرات از خارج از کشور  و اتصال به بانک توسعه تعاون از خارج از کشور، خرید آی پی ایران است. با خرید وی پی ان ایران می‌توانید در هر زمان به تمامی سایت‌هیا دولتی یا اپلیکیشن‌های بانکی متصل شده و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

تامین سرعت بالا اینترنت، اتصال پایدار و حفظ امنیت کاربران از مهم‌ترین ویژگی‌های  VPN Iran است. وی پی ان ایران یکی از بهترین ارائه‌دهندگان IP ایرانی است. برای خرید آی پی ایران کافی است از طریق پنل کاربری ثبت نام خود را تکمیل و سرویس موردنظرتان را انتخاب کنید.

آموزش گام به گام مراحل اتصال به اینترنت بانک پاسارگاد

آموزش گام به گام مراحل اتصال به اینترنت بانک پاسارگاد

برای دسترسی و اتصال به همراه بانک پاسارگاد، باید یک حساب فعال در این بانک داشته باشید. مراحل اولیه ثبت نام در اینترنت بانک پاسارگاد به صورت حضوری و با مراجعه به شعب بانک انجام می‌شود. پس از مراجعه به بانک و ثبت نام برای دسترسی به اینترنت بانک، نام کاربری و گذرواژه شما تعیین می‌شود. برای امنیت بیشتر حساب می‌توانید شناسه دو عاملی یا پیامکی را هم فعال کنید. پس از دریافت نام کاربری و گذرواژه می‌توانید وارد اینترنت بانک پاسارگاد شوید.

در صورتی که از شناسه دو عاملی برای ورود به اینترنت بانک استفاده می‌کنید، پس از وارد کردن گذرواژه باید رمز پیامکی بانک را هم در صفحه مربوطه وارد کنید تا بتوانید وارد حساب خود شوید.

مزایا استفاده از اینترنت بانک پاسارگاد در خارج از کشور

با استفاده از اینترنت بانک پاسارگاد می‌توانید بسیاری از خدمات بانکی را در بستر مجازی و فقط با داشتن یک برنامه در هر ساعت از شبانه روز دریافت کنید. در ادامه برخی از خدماتی که از طریق اینترنت بانک پاسارگاد می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید را بیان می‌کنیم:

 • پشتیبانی از سپرده چند ارزی
 • امکان فیلتر کردن لیست سپرده‌ها
 • نمایش وضعیت سپرده در انتقال وجه بین بانکی
 • دریافت فایل اکسل گردش سپرده
 • امکان پرداخت قبض گروهی از قسمت سپرده
 • دریافت موجودی کارت
 • امکان انتقال وجه کارت به سپرده
 • استعلام نام دارنده کارت
 • امکان خرید شارژ به صورت مستقیم و خرید رمز
 • استعلام اطلاعات صادر کننده قبض
 • امکان انسداد کارت های مشتری
 •  پرداخت قسط

نکاتی برای حفاظت از اطلاعات

رعایت برخی نکات هنگام استفاده از اپلیکیشن‌ها یا سایت بانک می‌تواند به حفظ بهتر امنیت اطلاعات کمک کند:

 • اینترنت بانک پاسارگاد را تنها از سایت رسمی بانک به آدرس https://bpi.ir/ دانلود کنید.
 • برای ورود به اینترنت بانک، از وای فای عمومی یا مرورگرهای عمومی استفاده نکنید.
 • نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار هیچ‌کس قرار ندهید و به صورت دوره‌ای رمز اینترنت بانک را جایگزین کنید.
 • به آدرس URL سایت دقت کرده و هنگام وارد کردن اطلاعات از صفحه کلید مجازی استفاده کنید.
 • در صورتی که هنگام ورود به سایت تبلیغات نامتعارفی به شما نشان داده شد، از صفحه خارج شوید.
 • برای ورود به حساب، از لینک‌هایی که از طریق پیامک ارسال می‌شوند، استفاده نکنید.

جمع‌بندی

امروزه استفاده از اپلیکیشن‌های همراه بانک برای رفع امور روزمره بسیار متداول است. پیش از این از اپلیکیشن‌های بانکی تنها برای انتقال وجه و خدمات این چنینی استفاده می‌شد؛ اما در حال حاضر خدماتی مانند پرداخت قبض آب، برق و گاز، شارژ اینترنت یا خط موبایل، مشاهده گردش حساب، پرداخت خودکار اقساط وام و غیره هم در اپلیکیشن‌های بانکی ارائه می‌شوند. استفاده از این خدمات تنها برای کاربرانی که در ایران سکونت دارند ممکن است و افرادی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، نمی‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند. بهترین روش برای اتصال به اینترنت بانک پاسارگاد از خارج از کشور، خرید آی پی ایران است. با خرید یک آی پی ایرانی می‌توانید بدون محدودیت به همه سایت‌های ایرانی متصل شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.