نحوه استفاده از اپلیکیشن آپ برای ایرانیان خارج از کشور

استفاده از اپلیکیشن آپ برای ایرانیان خارج از کشور

اتصال به اپلیکیشن و دسترسی به حساب‌های بانکی یکی از چالش‌های مهمی است که مهاجران با آن مواجه می‌شوند. با توجه به این که وصل‌شدن به سایت‌ها  و اپلیکیشن‌های ایرانی برای ساکنین خارج از کشور به صورت عادی ممکن نیست، افرادی که قصد دارند پس از مهاجرت یا مسافرت به خارج از کشور هم بتوانند از خدمات بانکی استفاده کنند، باید از VPNهای ایران استفاده کنند. مثلا برای وصل‌شدن به اپلیکیشن آپ در خارج از کشور، باید ابتدا یک IP ایرانی خریداری کنید تا با استفاده از آن بتوانید از خدمات این برنامه بهره‌مند شوید.اگر شما هم یکی از افرادی هستید که با این مشکل مواجه شده‌اند، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ip ایران
 IP چیست؟

آی پی شناسه‌ای عددی است که برای هر کامپیوتر یا شبکه کامپیوتری متفاوت است. وظیفه این شناسه، ایجاد امکان ارسال و دریافت اطلاعات است. علاوه بر این، با استفاده از آی پی می‌توان هر دستگاه متصل به اینترنت و منطقه جغرافیایی آن را شناسایی کرد و بدون آدرس آی پی نمی‌توان از داده‌های اینترنتی استفاده کرد.

بنابراین متوجه شدیم که آدرس IP براساس موقعیت مکانی دستگاه و سرور اینترنت ایجاد می‌شود. این آدرس با تغییر موقعیت مکانی یا تغییر سرور اینترنت تغییر می‌کند و ممکن است باعث محدودیت استفاده از برخی سایت‌ها مانند اتصال به سامانه بام از خارج از کشور شود.

چرا باید از IP ایرانی استفاده کنیم؟

سیاست‌های فعلی کشور ایران باعث شده تا دسترسی کاربران برون مرزی به سایت‌های داخلی ایران محدود یا مسدود شود. به همین دلیل افرادی که به خارج از کشور مهاجرت می‌کنند، دیگر نمی‌توانند از خدمات بانکی یا دیگر خدمات برنامه‌های ایرانی استفاده کنند. تنها راه برای حل این مشکل،خرید IP ایرانی است.

مزیت استفاده از خدمات VPN Iran

به دلیل سیاست‌های سخت‌گیرانه ایران راجع به دسترسی کاربران خارج از کشور به برنامه‌ها و سایت‌های داخلی، برای این که بتوانید بدون دردسر از اپلیکیشن آپ استفاده کنید، نیاز به خرید VPN امن و معتبر دارید. VPN Iran یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید وی پی ان ایران است. این وی پی ان با حفظ امنیت اطلاعات کاربران، از اتصال پایدار و سرعت بالایی برخوردار است و به راحتی میتوانید اتصال به سایت های فیلیمو و آنتن از خارج از کشور داشته باشید.

چگونه از IP ایرانی در خارج از کشور استفاده کنیم؟

برای این که بتوانید از خارج کشور به آی پی‌های ایرانی متصل شوید، باید از  VPN ایرانی استفاده کنید.در واقع با استفاده از VPN می‌توانید به صورت غیرواقعی به سرورهای کشورهای دیگر وصل شده و از آن طریق وارد اینترنت شوید. این ویژگی باعث می‌شود بتوانید به صورت امن و به آسانی، به سایت‌های محدودشده هم دسترسی داشته باشید و به راحتی پرداخت قبوض در خارج از کشور را انجام دهید.

نحوه اتصال به اپلیکیشن آپ برای ایرانیان خارج از کشورنحوه اتصال به اپلیکیشن آپ برای ایرانیان خارج از کشور

همان‌طور که توضیح داده شد، اولین قدم برای اتصال به اپلیکیشن آپ، تغییر IP است. پس از خرید VPN می‌توانید اپلیکیشن آپ را از طریق سایت‌ها یا مارکت‌های ایرانی دانلود کنید. پس از آن با واردکردن شماره موبایل، پیامک احراز هویت به شماره‌تان ارسال می‌شود. با واردکردن کد دریافتی، حساب آپ ساخته می‌شود. حالا می‌توانید به سادگی امور مالی و بانکی خود را مدیریت کنید.توجه داشته باشید برای ایجاد حساب آپ، نیازمند شماره همراه ایرانی هستید و با استفاده از شماره کشورهای دیگر نمی‌توان حسابی در آپ ایجاد کرد.

مزایای استفاده از اپلیکیشن آپ

برنامه آپ یکی از سوپراپلیکیشن‌های ایرانی است که با نصب آن می‌توانید به بیش از 30 سرویس کاربردی دسترسی داشته باشید. این خدمات شامل: خرید شارژ، پرداخت قبض موبایل، پرداخت قبوض برق، آب و گاز، خرید یا تمدید بسته اینترنتی، خرید بلیط هواپیما، خرید بیمه‌نامه، انتقال وجه می‌باشند.

کیف پول آپ براساس قوانین بانک مرکزی ساخته شده و در صورت بروز مشکل می‌توانید از پشیتیبانی 24 ساعته آن استفاده کنید.

سوالات متداول

ساده‌ترین راه برای اتصال به سایت‌های ایرانی و استفاده از خدمات آن‌ها چیست؟
بهترین راه حل برای عبور از این محدودیت، استفاده از VPNهایی با IP ایران است. با استفاده از این روش در چند دقیقه می‌توانید به هر سایتی در ایران متصل شوید.

آیا با استفاده از VPN Iran می‌توان به همه برنامه‌های ایرانی دسترسی داشت؟
زمانی که شما با استفاده از VPN Iran به آی پی ایران متصل می‌شوید، می‌توانید از تمامی سایت‌ها  و اپلیکیشن‌های داخلی مانند شاد، همراه بانک، بیمه و غیره استفاده کنید.

آیا استفاده از VPN برای اتصال به اپلیکیشن آپ باعث بلاک‌شدن حساب بانکی می‌شود؟
در صورتی که بدون استفاده از وی پی ان و آی پی ایران تلاش کنید به حساب‌های بانکی خود دسترسی پیدا کنید، ممکن است آی پی شما بلاک شود؛ اما هنگامی که با استفاده از VPNهای معتبر به حساب بانکی خود وارد شوید، سایت شما را به عنوان کاربر ایرانی شناسایی می‌کند و بلاک نمی‌شوید.

آیا با خرید آی پی ایرانی می‌توان به موبایل بانک‌های دیگر متصل شد؟
بله؛ با استفاده از یک آی پی می‌توانید به تمامی حساب‌های بانکی خود در ایران دسترسی داشته باشید.