نحوه اتصال به سامانه جامع تجارت برای ایرانیان خارج از کشور

نحوه اتصال به سامانه جامع تجارت برای ایرانیان خارج از کشور

محدودیت استفاده از خدمات سامانه جامع تجارت برای ایرانیان خارج از کشور یکی از چالش‌هایی است که به دلیل مسدودبودن سایت‌های ایرانی با آی پی خارجی ایجاد می‌شود. این محدودیت به دلایل امنیتی و در جهت حفظ اطلاعات کشور اعمال شده است. به همین دلیل افرادی که قصد دارند از خارج کشور به وب‌سایت‌های داخلی دسترسی داشته باشند، باید از روش‌ تغییر آی پی استفاده کنند. در این مقاله از Vpn Iran نحوه اتصال به سامانه جامع تجارت در خارج از کشور را بررسی می‌کنیم.

سامانه جامع تجارت چیست؟سامانه جامع تجارت چیست؟

سامانه جامع تجارت یکی از سامانه‌های کاربردی در زمینه صادرات و واردات است. با توجه به این که این سامانه برای انجام امور بازرگانی طراحی شده، دسترسی تجار و بازرگانان به آن، حائز اهمیت است.سامانه جامع تجارت، عملیات تجاری فرامرزی و تجارت داخلی را در بر می‌گیرد. هدف از ایجاد این سامانه، تسهیل امور صادرات و واردات کالا است. استفاده از سامانه جامع تجارت، پیچیدگی‌های اداری و حقوقی تجارت را کمتر می‌کند.

از این سامانه می‌توان به عنوان یک راه ارتباطی میان بازرگانان و ادارات مربوطه نام برد که سرعت انجام امور تجارت بین‌المللی را افزایش داده است. استفاده از این سامانه برای امور تجاری، شفافیت بازرگانی را بالا برده و باعث کاهش فساد اداری و تجاری می‌شود.بازرگانان از سامانه جامع تجارت برای ثبت کالا، اخذ مجوز خروج و استعلام کارت بازرگانی خود استفاده می‌کنند. با توجه به این که هر تاجر موظف است در هنگام صادرات یا واردات کالا، اطلاعات مربوطه را در این سامانه ثبت کند، بنابراین اتصال به سامانه جامع تجارت در خارج از کشور برای بازرگانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

نحوه اتصال به سامانه جامع تجارت در خارج از کشور

دسترسی به سایت‌های ایرانی برای ایرانیان خارج از کشور محدودیت‌هایی دارد و نمیتوانید به راحتی به سایت های داخلی مانند اینترنت بانک پارسیان از خارج از کشور و .. متصل شوید. بر اساس سیاست‌های کشور ایران، افرادی که با آی پی‌هایی غیر از آی پی ایران وارد سایت‌های ایرانی شوند، صفحه برای آن‌ها بارگذاری نمی‌شود. زیرا آی پی‌های غیرایرانی مسدود شده‌اند. بنابراین برای ورود به سامانه جامع تجارت در خارج از کشور باید از آی پی ایرانی استفاده کرد. شما با خرید آی پی ایران به راحتی میتوانید به تمامی سامانه های داخلی وارد شوید.

ممکن است در ابتدا راه‌های مختلفی برای ورود به سایت‌های ایرانی مانند اتصال به برنامه آی گپ از خارج از کشور و ..  را امتحان کنید. اما همه این راه‌ها چالش‌ها و سختی‌های خود را دارند. در این قسمت از مقاله، قصد داریم راهی آسان و بدون دردسر برای اتصال و استفاده از سایت‌های ایرانی به شما معرفی کنیم. با استفاده از این راه حل می‌توانید از تمامی سایت‌ها و اپلیکیشن‌های داخلی مانند سامانه ثنا از خارج از کشور، سامانه سجام و اینترنت بانک ملی استفاده کنید.

https://vpn-iran.com/با خرید وی پی ان ایرانی به سادگی می‌توان از خدمات سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی استفاده کرد. کارکرد وی پی ان ایران، مشابه فیلترشکن‌های خارجی است. با این تفاوت که با استفاده از فیلترشکن‌های خارجی، آی پی دستگاه به آی پی یک کشور خارجی متصل شده اما با استفاده از وی پی ان ایرانی، شما به سرورهای داخل ایران متصل شده و با آی پی ایران فعالیت می‌کنید.

Vpn Iran یکی از بهترین ارائه‌کنندگان آی پی ایرانی است که علاوه بر تضمین سرعت و کیفیت اتصال، امنیت اطلاعات کاربران خود را حفظ می‌کند؛ کاربران می‌توانند با خیالی آسوده فعالیت‌های بانکی خود را انجام دهند.

چگونه می‌توان در سامانه جامع تجارت ثبت نام کرد؟

برای استفاده از خدمات سامانه جامع تجارت، ابتدا باید در سایت آن ثبت نام کرد. برای ثبت نام در این سایت مدارک زیر نیاز است: کد ملی، تاریخ تولد، تلفن همراه ( حتما به نام کاربر باشد)، تلفن ثابت، کد پستی و عکس پرسنلی.

1- پس از خرید آی پی ایران، می‌توانید وارد سایت سامانه جامع تجارت به آدرس https://www.ntsw.ir/ شوید.

2- حالا روی دکمه “ثبت نام” کلیک کرده و گزینه ” ثبت نام کاربران ایرانی” را انتخاب کنید.

3- در این قسمت، اطلاعات خواسته‌شده را وارد کرده و سپس روی ” ذخیره اطلاعات” کلیک کنید. توجه داشته باشید اطلاعات خود را به درستی وارد کنید؛ زیرا صحت اطلاعات واردشده با اطلاعات سامانه ثبت احوال تطبیق داده می‌شود.

پس از طی‌کردن مراحل فوق، یک حساب کاربری برای شما ایجاد شده و پس از تایید صحت اطلاعات، ثبت نام شما تکمیل خواهد شد. همان طور که اشاره شد، ثبت نام در این سایت برای شروع کار واردات و صادرات ضروری است.

چگونه می‌توان در سامانه جامع تجارت ثبت نام کرد؟جمع‌بندی

ثبت نام در سامانه جامع تجارت برای افرادی که قصد انجام فعالیت اقتصادی مانند واردات و صادرات را دارند، امری ضروری است؛ اما ثبت نام در این سامانه برای ایرانیان خارج از کشور با مشکلاتی همراه است. زیرا دسترسی به این سایت فقط با آی پی ایران ممکن است. پیشنهاد ما برای حل این مشکل، خرید وی پی ان ایران است. با استفاده از وی پی ان ایران به سادگی می‌توانید از خدمات تمامی سایت‌های ایرانی مانند اپلیکیشن آپ از خارج از کشور ، اینترنت بانک ملت و همراه بانک توسعه تعاون استفاده کنید. Vpn Iran یکی از بهترین ارائه‌دهندگان وی پی ان ایرانی است که علاوه بر تامین سرعت بالا و کیفیت اتصال، امنیت اطلاعات کاربران را هم تضمین می‌کند.